Alkoholizm zobowiązuje.Nie tylko dla alkoholików gawędy o trzeźwym myśleniu,odpowiedzialności i rozwoju osobistym

Wydawnictwo: WAM
978-83-7505-908-3
alkoholizm, aa
poradniki
CzaMag

Dziecko jest marudne i grymasi, bo się przeziębiło, ma gorączkę i boli je gardło. Dziadek jest zgryźliwy, sarkastyczny i złośliwy, bo go w krzyżu łupie. O zachowaniach ludzi chorych psychicznie w ogóle nie ma co mówić; ale przecież jakoś je rozumiemy, uznajemy za usprawiedliwione i wybaczalne. Z alkoholizmem jest inaczej. Alkoholizm nie usprawiedliwia, alkoholizm zobowiązuje. Meszuge Nie...

Dziadek jest zgryźliwy, sarkastyczny i złośliwy, bo go w krzyżu łupie.
Alkoholizm nie usprawiedliwia, alkoholizm zobowiązuje.
Meszuge

Nie tylko alkoholicy nie radzą sobie z czekaniem, ustalaniem priorytetów, rozterkami duchowymi, samoakceptacją czy ponoszeniem konsekwencji swoich czynów.
Nie tylko alkoholicy nie radzą sobie w życiu.
Inni mają podobne problemy.
Meszuge to pseudonim literacki polskiego pisarza. Jest on autorem książek, artykułów i esejów dotyczących problematyki alkoholizmu, wyzwolenia z uzależnienia, Wspólnoty AA i Programu 12 Kroków AA oraz szeroko pojmowanego rozwoju osobistego. Nakładem Wydawnictwa WAM ukazały się Alkoholik i 12 Kroków od dna.
książka zawiera dodatek SPONSOROWANIE W AA

źródło opisu: Wydawnictwo WAM,2012

źródło okładki: Wydawnictwo WAM

Krysta | 2014-03-28
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Zbiór różnych tekstów. Większość bardzo dobra.

damian1979 | 2017-04-16
Przeczytana: 22 kwietnia 2017