zachowaj sprawny umysł przez całe życie

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Nowe badania mózgu i związków jego funkcjonowania z pracą umysłu wykazały, że odpowiedni styl życia nie tylko korzystnie wpływa na zdrowie i sprawność fizyczną, ale również pozwala osiągnąć maksymalną sprawność umysłu. Aby tego dokonać, należy pamiętać, że: Ćwiczenia rozwijają mózg i poprawiają pamięć. Odpowiednie odżywianie i witaminy poprawiają sprawność umysłu. Mózg należy pobudzać do pracy, stawiając sobie konkretne cele i dążąc do ich osiągnięcia. Nadmierny stres źle wpływa na sprawność umysłową. W tej książce autor zamieszcza prosty i zabawny trening umysłowy, dzięki któremu można uniknąć efektów starzenia się umysłu a nawet znacznie poprawić jego sprawność.

Elizabeth29 | 2012-09-29
maciuk | 2015-09-28