Śledztwo, seks i kaseta wideo

Tłumaczenie: Anna Goldschneider
Seria: Harlequin Pokusa
Wydawnictwo: Harlequin
Silk, lace & videotape
Avadoro

Detektyw Duke Rawlins sądził, że nic go już nie zaskoczy. Zrozumiał, jak bardzo się mylił, gdy na ekranie własnego telewizora zobaczył projektantkę mody, Amandę Matthews, ubraną jedynie w koronkowy pas do pończoch. A przecież wyłącznie dla dobra śledztwa chciał przejrzeć kasetę wideo, znalezioną u aresztowanego! Pech sprawił, że był to narzeczony Amandy, podejrzany o powiązania z mafią. Właśnie dla niego projektantka nagrała własny striptiz.

Duke nie potrafi zapomnieć pięknej i seksownej Amandy, nie potrafi też orzec, czy jest ona zamieszana w kryminalną aferę. Wspólnie spędzone dzień i noc wyjaśnią sytuację czy też jeszcze bardziej ją skomplikują?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002