Kodeks uczuć

Wydawnictwo: Harlequin
4 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Knights`s Courtship
Avadoro

Anglia, XII wiek. Ivy Rutherford marzy o tym, żeby znaleść się w Poitiers, gdzie rezyduje słynny "dwór miłości" Eleonory Akwitańskiej, żony króla Henryka II. Królowa patronuje artystom, a Ivy komponuje miłosne ballady. Ojciec domorosłej poetki, traktujący jej twórczość z dużym lekceważeniem, zgadza się na wyjazd córki pod warunkiem, że wykorzysta ona pobyt na dworze dla znalezienia wysoko...

Anglia, XII wiek.

Królowa patronuje artystom, a Ivy komponuje miłosne ballady. Ojciec domorosłej poetki, traktujący jej twórczość z dużym lekceważeniem, zgadza się na wyjazd córki pod warunkiem, że wykorzysta ona pobyt na dworze dla znalezienia wysoko urodzonego kandydata na męża.
Ivy ani to w głowie. Poezja interesuje ją o wiele bardziej niż mężczyżni. Jednak gdy w Poitiers poznaje Rogera Stancliffa, ulega sile namiętności. Wkrótce dowiaduje się, że to znany uwodziciel i szpieg...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

Daria19932 | 2016-01-16
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Lekka,łatwa i przyjemna. Romansidło na ponure wieczory.

książek: 2068
Markiza88 | 2015-05-23