Usuń toksyny

Wydawnictwo: Inny Świat
zdrowie, medycyna

Dr med. Don Colbert w obrazowy sposób opisuje wojnę trucizn toczącą się w organizmie człowieka. Objaśnia czynniki podwyższające ryzyko zachorowań i radzi, jak uniknąć raka, chorób serca i wątroby, cukrzycy i innych chorób cywilizacyjnych. Czy będac otyłym można być niedożywionym?. Dlaczego wstając rano nadal jest się zmęczonym? Ciało człowieka może być zanieczyszczone, ale jest nadzieja. Można oczyścić organizm z nadmiaru toksyn dietą owocowo-warzywną, a zdeterminowani sokoterapią. Głębokie oczyszczenie ciała aż do poziomu komórek odnowi witalność, energię, zdrowie, usunie toksyczny tłuszcz, przedłuży życie i przywróci zdrowy wygląd. Autor przypomina, że człowiek jest nie tylko ciałem, ale także istotą duchową. Na koniec podaje także praktyczne rady do detoksykacji duszy.

sepi7 | 2014-10-20
Basia87 | 2012-08-06