Dziecko z charakterem. Jak wspierać psychikę dziecka, aby ustrzec je przed lękiem, ucieczką w przemoc lub uzależnienia

Wydawnictwo: Media Rodzina
Wie man Kinder von Anfang an stark macht : so kö̈nnen Sie Ihr Kind erfolgreich schützen - vor der Flucht in Angst, Gewalt und Sucht
jagarkar

Dzieci potrzebują rodziców, którzy odważą się im zaufać. Dzięki temu, kiedy dorosną, będą umiały zaufać sobie. Książka ta mówi o tym, jak wzmacniać psychikę dziecka już od chwili narodzin, by ochronić je przed lękiem, ucieczką w przemoc lub uzależnienia. Dzięki wychowaniu wzmacniającemu dziecko dowie się, że może: czuć się dobrze bez chorobliwego uzależniania się osiągnąć wytyczony cel bez...

Dzięki wychowaniu wzmacniającemu dziecko dowie się, że może:

czuć się dobrze bez chorobliwego uzależniania się
osiągnąć wytyczony cel bez stosowania przemocy
być pewne siebie i pozbyć się lęku.

Dzięki wychowaniu wzmacniającemu uchronicie dziecko przed poszukiwaniem substytutów prawdziwego zaufania, wiary i wsparcia, którego nie zaznało w dzieciństwie.

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2008

źródło okładki: http://shop.mediarodzina.com.pl/catalogue/book/id/368