Kuchnia meksykańska

Kuchnia meksykańska
83-60062-05-6
kuchnia meksykańska
Ven

Kuchnia meksykańska zyskuje popularność na całym świecie dzięki wspaniałym, aromatycznym i pikantnym potrawom, prostym do przyrządzenia i bardzo oryginalnym. Każdy z nas spotkał się z nazwami typowych potraw kuchni meksykańskiej, takimi jak tortilla, salsa, taco czy enchilada, czas więc na przyrządzenie ich i wypróbowanie. Ta pełna słońca i przypraw książka nie tylko prowadzi przez świat smakowitych dań odpowiednich na każdą okazję, ale również przybliża Czytelnikowi charakterystyczne elementy kuchni meksykańskiej, takie jak tradycja produkcji i picia tequili czy rozmaite świąteczne smakołyki spotykane w literaturze i filmach. Fora zatem włączyć ulubioną muzykę (wtedy zdaniem meksykańskich kucharzy potrawy będą jeszcze bardziej udane) i ruszyć do kuchni.

źródło opisu: Wydawnictwo "Kirke", 2005

źródło okładki: www.drops.pl