Samoobrona dla kobiet

Wydawnictwo: Picador
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Wszystkie panie powinny umieć się bronić. Samoobrona to jednak coś więcej niż tylko techniki i chwyty, pozwalające odeprzeć atak. Równie ważne to: Świadomość własnego otoczenia gdze się znajdujesz, kogo masz wokół i związanym z tym stopniem ryzyka, Świadomość mowy wtasnego ciała postawa emanująca pewnością zwykle odstrasza potencjalnego napastnika. Nie ulegaj panice, gdy wpadniesz w tarapaty, Staraj się opanować. Unikanie potencjalnie niebezpiecznych sytuacji i miejsc. Gotowość do użycia siły, jeśli zajdzie taka konieczność..

Ewa | 2015-07-08

Bardzo dobry poradnik dla kobiet. Omawia nie tylko podstawowe techniki samoobrony w sytuacjach zagrożenia, które mogą nas spotkać na co dzień, ale przede wszystkich jak ich unikać i jak się zachować w obliczu zagrożenia. Techniki samoobrony zaprezentowane są w sposób przejrzysty i zrozumiały. Książka zawiera dużo ilustracji. Polecam dla kobiet w każdym wieku

książek: 2045
litpawel | 2015-07-30