Pani Wiatru

Wydawnictwo: Virtualo, wydano nakładem autora
czarodzieje, przyjaźń, magia
gemini

Kiedy mamy na karku trzydzieści lat, poukładane życie, chłopaka, piękne mieszkanie i super pracę, wydaje się, że nic niezwykłego nie może nas już spotkać. Tak samo uważała zadowolona ze swojego spokojnego życia Iza. Gdy pięć lat temu pisała artykuł o Weronice - czarownicy z lasu, nie podejrzewała, jakie to może mieć skutki. Dzięki niemu nagle stała się sławna, dostała świetną posadę, a na dodatek się zakochała – i to z wzajemnością. Nie przypuszczała jednak, że przyjdzie jej kiedyś zapłacić za swoje szczęście. W końcu, po ponad pięciu latach od pierwszego spotkania, w drzwiach mieszkania Izy staje Weronika wraz z Alicją – dziewczyną, którą Iza ma się zająć pod nieobecność opiekunki. To jednak dopiero początek, gdyż Alicja okazuje się nie być zwykłą, rozkapryszoną nastolatką. Opieka nad nią pociąga za sobą szereg zdarzeń, do których Iza, chcąc czy nie chcąc, zostaje wmieszana. Dzięki nim odkrywa, kim naprawdę jest i jakie pociąga to za sobą konsekwencje. Stanie przed trudnym wyborem – wyborem, od którego będzie zależeć nie tylko jej życie.

źródło opisu: http://www.empik.com/pani-wiatru-boniecka-marta,p1049189970,ebook-p

źródło okładki: http://www.empik.com/pani-wiatru-boniecka-marta,p1049189970,ebook-p

lubka | 2015-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2015

Czarownica? Magia? Nawet trudno mi o komentarz, bo nie lubię fantazji połączonej z kobiecą literaturą, ale powieść jest najzwyczajniej nudna.