Zgłosuj na książki roku 2017
Mistress below deck
harlequin, romans, fatum
Avadoro

Anglia - Falmouth, północna Afryka, XIX wiek. Za piękną i pełną temperamentu Roweną Golding okoliczni mężczyźni wodzą zachwyconym wzrokiem. Jednak ona nie zwraca na nich uwagi, marzy o kimś niezwykłym, fascynującym. Kiedy w przybrzeżnym Falmouth zjawia się kapitan imponującego żaglowca, Rowena jest oczarowana charyzmatycznym nieznajomym. Wkrótce z radością wita go w rodzinnym domu, lecz w...

Anglia - Falmouth, północna Afryka, XIX wiek.

Za piękną i pełną temperamentu Roweną Golding okoliczni mężczyźni wodzą zachwyconym wzrokiem. Jednak ona nie zwraca na nich uwagi, marzy o kimś niezwykłym, fascynującym. Kiedy w przybrzeżnym Falmouth zjawia się kapitan imponującego żaglowca, Rowena jest oczarowana charyzmatycznym nieznajomym. Wkrótce z radością wita go w rodzinnym domu, lecz w chwilę potem przeżywa wstrząs. Dowiaduje się bowiem, że Tobias Searle to człowiek, który przyczynił się do kalectwa jej ojca. Tymczasem kapitan Searle nie poczuwa się do winy. Przeciwnie, oskarża Goldinga o niecne uczynki. Spór mężczyzn przestaje być istotny, gdy rozchodzi się wieść, że piraci porwali statek pasażerski, którym podróżowała młodsza córka Goldinga. Rowena podstępem zmusza Tobiasa, by ratował jej siostrę.

źródło opisu: http://www.harlequin.pl

źródło okładki: http://www.harlequin.pl