Praktyczne metody osiągania sukcesu cęść 1 (CD)

6 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Jak stać się człowiekiem sukcesua Może go odnieść każdy z nas. Stosowanie prezentowanych w tej książce sprawdzonych metod osiągania sukcesu ułatwi Ci wędrówkę po drabinie sukcesu, pod warunkiem, że będziesz piął się sam po jej szczeblach. W części l azdobywanie fortuny dowiesz się, jak proste i łatwe są metody bogacenia się. Bo sukces nie jest wcale czymś skomplikowanym. zwykli ludzi, tacy ja

Eldest | 2015-06-09

Uważam, że to bardzo dobra książka. Jeśli ktoś lubi nie tylko słuchać ciekawie opowiadanej książki, tylko też wynotowywać wszelkie wskazówki, zasady i porady, to polecam ją bardzo, bo autor bardzo dobrze zadbał o taką możliwość. MASA praktycznych porad, mniej gadania o niczym. Bardzo dobrze napisana książka.

arg | 2016-09-22
Przeczytana: 20 września 2016