Okładka książki Biedna, mała Luna

Zielona Sowa
typ
papier
Nikodem
8.82 (56 ocen i 16 opinii)

Opis książki

Bella, suczka Laury, wkrótce urodzi szczenięta. Laura nie może się tego doczekać, chociaż wie, że pieski trafią do nowych domów, gdy tylko wystarczająco podrosną. Gdy jednak szczenięta przychodzą na świat, jedno okazuje się bardzo maleńkie i rodzice nie mają pewności, czy przeżyje. Mała suczka, której Laura nadaje imię Luna, musi być całą dobę karmiona z butelki. To będzie ciężka praca, ale dziewc...

Gdy jednak szczenięta przychodzą na świat, jedno okazuje się bardzo maleńkie i rodzice nie mają pewności, czy przeżyje. Mała suczka, której Laura nadaje imię Luna, musi być całą dobę karmiona z butelki. To będzie ciężka praca, ale dziewczynka zrobi wszystko, co w jej mocy, by ratować Lunę...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Ola123 | 2012-06-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012

Chyba każde dziecko w pewnym wieku zaczyna marzyć o zwierzątku. Zwykle jest to piesek lub kotek, bo można się z nim bawić i otoczyć troską. A co by było, gdyby w domu pojawiła się gromadka małych szczeniaków? Na pewno rodzicie nie zgodzili by się na zatrzymanie wszystkich, co dla każdego dziecka będzie ogromną niesprawiedliwością. Jak poradzić sobie z całym miotem piesków? Czy warto się do nich przywiązywać wiedząc jednocześnie, że będą miały nowe domy?

Główną bohaterką jest kilkuletnia Laura, której suczka właśnie urodziła szczenięta. Jest ich na prawdę sporo, ale każde ma swój urok i jest wyjątkowe. Okazuje się, że jeden piesek jest słaby i o wiele mniejszy od rodzeństwa, dlatego Laura postanawia otoczyć go troską i zadbać o jego bezpieczeństwo, mimo że nie jest to łatwe zadanie. Dziewczynka bardzo szybko się do nich przyzwyczaja i pokochuje je całym sercem, jednak doskonale wie, że kiedy podrosną będą musiały trafić do nowych właścicieli. Mała suczka, której Laura nadaje imię Luna,...

DoctorWHO | 2013-04-18

super książka !!!!!!!!!!

Książeczki | 2012-06-12
Na półkach: Przeczytane, Zielona Sowa

W moim najbliższym otoczeniu nie ma osoby, która nie kochała by zwierząt. Ale jest całe mnóstwo takich, które kochają je nad życie. Wśród nich jest moje dziecko o czym pewnie już doskonale wiecie.

Alicja ubóstwie wszelkie czworonogi z pieskami i kotkami na czele. Więc tym bardziej cieszę się, że powstała seria "Zaopiekuj się mną", bo jestem pewna, że gdy tylko moje dziecko nauczy się czytać, to te książki będzie niemalże połykać w całości.

W tej serii są książki pełne ciepła i miłości do zwierząt. Są to lektury zarówno dla pasjonatów zwierząt jak i dla wszystkich innych. Bo jestem pewna, że po przeczytaniu choć jednej części to miłość do zwierzaków pojawi się znienacka i pozostanie już na zawsze. A ponieważ, każda z książek dotyczy zupełnie innej historii, nie ma mowy, byśmy mogli się nimi znudzić.

Tym razem książka opowiada o dziewczynce, w której domu suczka urodziła szczenięta. Dziesięć prześlicznych maluchów, które Laura pokochała całym serduszkiem. W sumie nie ma się czemu dz...

Kinguś | 2014-07-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 15 lipca 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

fajna bardzo ciekawa mam nadzieje że inne będą jeszcze lepsze niż ta chociaż wszystkie książki które ja przeczytałam nie dorastały te wiec może to i dobrze a morze i nie :-)-:-(

Gabrysia | 2013-11-02

Bardzo podoba mi się jak ta kobieta pisze i polecam te książki:)

| 2013-01-16

Czytam córci. Mała jest zakochana w tych książeczkach!

Laura | 2012-08-22
Przeczytana: 16 września 2012

Bardzo fajne. Polecam.

igusia | 2014-02-08

Jest po prostu cudowna nazwałam tym imieniem moją suczkę Lunkę , miała ona całkiem podobną historie.

Luna | 2013-04-05
Przeczytana: 20 maja 2011

Ta książka jest o piesku który jest najmniejszy z miotu.Laura najbardziej lubi właśnie tego pieska.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto