Człowiek mieszkający nad kuchnią

9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7490-365-3
poezja
Wiola Mróz

Debiut poetycki Artura Ilgnera, literata, publicysty, scenarzysty.

Wydanie 3. poszerzone

źródło opisu: Wydawnictwo i Drukarnia Towarzystwa Słowaków w Polsce, 2011

źródło okładki: zdjęcie własne

Wiola Mróz | 2012-06-12

Są dni, w których czytając o "rozstrzelanym podkoszulku", o psie, którego dwa razy mieć nie można i prosząc wraz z Ilgnerem o "Mistrza" dla moich dzieci jestem zakochana w tej męskiej, odartej z ozdobników i rozczulania się poezji.
Są dni, w których czytając o "rozstrzelanym podkoszulku", o psie, którego dwa razy mieć nie można i prosząc wraz z Ilgnerem o "Mistrza" dla moich dzieci jestem rozzłoszczona tak męskim odartym z szarości punktem widzenia... Zawsze wracam.

Na półkach