rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Rzecz o mych smutnych dziwkach

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Szukam książek o miłości z większą różnicą wieku! :)
Temat wykopany z zaświatów, to i ja dorzucę, bo może ktoś kiedyś coś w bliżej nieokreślonej przyszłości:  Tysiąc wspaniałych słońc Tysiąc wspaniałych słońc Nie jest o miłości, ale o aranżowanym małżeństwie nastoletniej dziewczyny i dorosłego mężczyzny.
2 lata temu
52 książki w 2016
51/52 M. Czubaszek, A. Andrus „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” 52/52 H. Mankell "Mężczyzna, który się uśmiechał" 53/52 J. Deaver "Tańczący trumniarz" 54/52 A. Pilipiuk "Kroniki Jakuba Wędrowycza" 55/52 J. Deaver "Puste krzesło"
7 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2014)
Wymienię:  Beta  Inne anioły  Zdrada  Czaropis  Świt demonów  Szubienica o zmierzchu  Zmrok  Władca wilków  Uwięziona
9 lata temu
Starsze osoby w książkach
Właśnie skończyłam:  Zbrodnia Sylwestra Bonnard Zbrodnia Sylwestra Bonnard - mało akcji, głównie przemyślenia starszego pana - bibliofila. Może Ci się spodoba.
10 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2013)
Wymienię m.in.:  Wyznaję Wyznaję  Dotknąć nieba Dotknąć nieba  Żelazny król Żelazny król  Kolory tamtego lata Kolory tamtego lata
11 lata temu
wymienię/sprzedam (archiwalny)
Wymienię lub sprzedam poniższe książki:  Nergal. Spowiedź heretyka  Mądrości Shire. Krótki poradnik jak żyć długo i szczęśliwie  KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii  The Playbook. Podręcznik podrywu  Kodeks Bracholi  Ani żadnej rzeczy...
11 lata temu