Diagnozowanie silników wysokoprężnych

Wydawnictwo: WKŁ
8320614465
technika

W książce opisano praktyczne metody diagnozowania samochodowych silników wysokoprężnych, wyposażonych w układy wtryskowe nowej generacji. Podano sposoby przeprowadzania pomiarów i sprawdzania zespołów wtryskowych oraz elementu elektronicznego sterowania, a także podstawy tuningu silników wysokoprężnych. Omówiono m.in. Diagnozowanie elektroniczne sterowanych pomp wtryskowych Bosch, Lucas EPIC, układu wtryskowego Common Rail oraz elektronicznie sterowanych indywidualnych zespołów wtryskowych Lucas Delphi.

wipptal | 2016-08-11
wyspa51 | 2015-02-23