Zgłosuj na książki roku 2017

Leksykon prawdziwej kobiety

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Wolności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: 3S Media
83-61935-28-5
kobieta, poradnik, rodzina,
poradniki
Klauduś

Pierwsza w Polsce książka anty-feministyczna! Napisana przez tajemniczą Barbarę Buonaffiori, której felietony ukazywały się przez ponad 2 lata na łamach Najwyższego Czasu! Książka - będąca rozszerzoną kompilacją tekstów z tygodnika z całą pewnością żadnego Czytelnika nie pozostawi obojętnym. Wyłożone przez Autorkę poglądy muszą się wydać kontrowersyjne w zestawieniu z postępową ideologią, która panoszy się w kulturze. Felietony - pogrupowane w cztery kategorie: KOBIETA / MĘŻCZYZNA / RODZINA / CAŁA RESZTA - charakteryzują się "ciętym", jednoznacznym przesłaniem. Dlaczego? Ponieważ mają stanowić przeciwwagą dla popkulturowego bełkotu feministek; mają być "ostrzem" dla umysłów, do których niepostrzeżenie wkradły się postępowe idee. Prawie na pewno książka da Ci do myślenia, rozbawi Cię ale i - czasem - poirytuje!

źródło opisu: Wydawnictwo 3S Media, 2011

źródło okładki: Wydawnictwo 3S Media, 2011

deerman22 | 2016-10-22

Można to przyjmować jako ironię, jednak ja nie potrafię. Dawno nie spotkałem tak... Ograniczonej pozycji, która chce cofnąć społeczeństwo do XIX wieku. Bo zmiana jest zła, gdy dinozaury nie mogą się w nich odnaleźć.

Shazza | 2015-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2015

Książka jest zbiorem krótkich wpisów, w których w przewrotny, ciekawy, czasami zabawny sposób uzasadnia tradycyjną rolę kobiety w społeczeństwie. Książka napisana na kontrze do feministycznych poglądów.

Magdalna Ruta | 2014-07-05
Przeczytana: 04 lipca 2014

Świetna książka, która może nieźle przewrócić kobietom w głowach:). Przepełnia ją ironia, która bardzo chętnie przekształcona może zostać we wskazówki ;) Polecam.

abianka | 2013-01-29

Książka rewelacyjna, zupełnie inne spojrzenie na istotę kobiecości niż lansowane w mediach. Porady jak być Kobietą, jakiej pragnie każdy prawdziwy Mężczyzna.

toja | 2018-02-16
Stella23 | 2018-02-04