Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Penny House (tom 3) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
The Duke's Gamble
Avadoro

Anglia, okres regencji. Penny House, elegancki klub dla dżentelmenów, w którym honorowo można zagrać o wysoką stawkę, licznie odwiedzają spragnieni rozrywki członkowie londyńskiej socjety. Honory domu pełni właścicielka, piękna Amariah, która dba zarówno o swoje dobre imię, jak i renomę klubu. Dzięki płynącym z niego zyskom może wspomagać lokalną biedotę. Gdy nad Penny House zbierają się...

Anglia, okres regencji.

Penny House, elegancki klub dla dżentelmenów, w którym honorowo można zagrać o wysoką stawkę, licznie odwiedzają spragnieni rozrywki członkowie londyńskiej socjety. Honory domu pełni właścicielka, piękna Amariah, która dba zarówno o swoje dobre imię, jak i renomę klubu. Dzięki płynącym z niego zyskom może wspomagać lokalną biedotę. Gdy nad Penny House zbierają się czarne chmury, z pomocą spieszy książę Guilford, któremu urodziwa, błyskotliwa i dzielna Amariah ogromnie się podoba.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008