Pigmalion w spódnicy

Wydawnictwo: Harlequin
6 (13 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The wedding wager
Avadoro

Anglia, 1812. Leonora założyła się z wujem Hugonem, że w trzy miesiące potrafi z prostego żołnierza uczynić dżentelmena, którego wiedza i maniery nie będą budzić zastrzeżeń w towarzystwie. Wuj obiecał, że w razie swojej przegranej spełni oczekiwania siostrzenicy, postawił jednak warunek: podopiecznym Leonory mógł zostać tylko sierżant Morse Archer. Tymczasem ten przystojny, pełen uroku, ale i...

Anglia, 1812.

Leonora założyła się z wujem Hugonem, że w trzy miesiące potrafi z prostego żołnierza uczynić dżentelmena, którego wiedza i maniery nie będą budzić zastrzeżeń w towarzystwie. Wuj obiecał, że w razie swojej przegranej spełni oczekiwania siostrzenicy, postawił jednak warunek: podopiecznym Leonory mógł zostać tylko sierżant Morse Archer. Tymczasem ten przystojny, pełen uroku, ale i dumny mężczyzna zdecydowanie nie miał ochoty stać się zabawką w rękach kobiety. Gdy wreszcie uległ namowom zdeterminowanej Leonory, dla której wygrana zakładu oznaczała spełnienie marzeń, przekonał się, że będzie potrzebował większego hartu ducha, niż na polu bitwy.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

Martoonia | 2013-11-30

Może nie porwała mnie tak, jak inne książki tej autorki, ale czyta się szybko i przyjemnie, historia z szeregiem przeszkód ale szczęśliwym zakończeniem

Fasoletti | 2017-02-05
Na półkach: Przeczytane, Romans