Poradnik działkowca

Wydawnictwo: Podsiedlik-Raniowski i S-ka
poradniki

Bradley F.M. (red.) Bauer-Weltbild Media (KDC) Rok wydania 2003 Stron: 360 Format: 21.0x26.5cm Oprawa: TwardaKsiążka jest skarbnicą wiedzy ogrodniczej od A do Z. Poradnik podzielony jest na pięć części poświęconych kolejno podstawom ogrodnictwa, uprawie warzyw i owoców, hodowli ziół oraz walce z chorobami i szkodnikami. Znajdą tu Państwo niemal każdą ze swoich ulubionych roślin oraz odpowiedzi na setki pytań często rodzących się w głowie, kiedy mamy już w ręce roślinę lub nasiono. Książkę uzupełniają praktyczne i przejrzyste ilustracje. Z tym poradnikiem ogród będzie piękny, a zbiory warzyw i owoców imponujące!

Cytrynka | 2012-01-22
Rysiek | 2014-09-22