Żona dla marynarza

Seria: Harlequin Super Romance
Wydawnictwo: Harlequin
The Mariner's Bride
Avadoro

Plan wielebnego Dunwoody'ego wydawał się prosty i bezpieczny. On, Rogan Rawson, prawdziwy wilk morski i samotnik z wyboru, potrzebował opiekunki dla swojej zdziwaczałej macochy, ona, Kathleen Stevens, szukała schronienia i wsparcia. Ich małżeństwo było więc niezwykle korzystnym i praktycznym rozwiązaniem. Z czasem jednak kapitan Rogan Rawson zagubił gdzieś swój praktycyzm. Zniewolony urokiem...

Z czasem jednak kapitan Rogan Rawson zagubił gdzieś swój praktycyzm. Zniewolony urokiem pięknej i pracowitej żony, raz po raz pod błahym pretekstem zaglądał do domu, by zobaczyć się z Kathleen. Gdy wreszcie spostrzegł, że równie dobrze mu pod dachem co pod żaglami, postanowił powściągnąć swe uczucia. Inaczej na zawsze osiądzie na suchym lądzie!

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995