Z ojca na syna

Cykl: Ród d''Evreux (tom 1) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
The inherited bride
Avadoro

Anglia, 1347 rok. Po długiej i męczącej podróży Eleanor Clare wraz ze swym orszakiem dotarła na miejsce. To właśnie tu, w zamku położonym na skalistym wybrzeżu Devonu, miała rozpocząć nowe życie. Zmianę tę powitałaby chętniej, gdyby jej przyszły mąż, William d'Evreux, lord Wenfrith, był młodszy. Cóż, nie można mieć wszystkiego. Dawno temu jej rodzina została pozbawiona tytułu i ziemi, a...

Anglia, 1347 rok.

Po długiej i męczącej podróży Eleanor Clare wraz ze swym orszakiem dotarła na miejsce. To właśnie tu, w zamku położonym na skalistym wybrzeżu Devonu, miała rozpocząć nowe życie. Zmianę tę powitałaby chętniej, gdyby jej przyszły mąż, William d'Evreux, lord Wenfrith, był młodszy. Cóż, nie można mieć wszystkiego. Dawno temu jej rodzina została pozbawiona tytułu i ziemi, a poprzez małżeństwo Eleanor wchodziła do znamienitego rodu. Nie bez znaczenia było i to, że odpowiadała jej rola pani władającej znaczną posiadłością. Tylko dlaczego nikt jej nie powitał?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002