Nieruchomość w gospodarce rynkowej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
830114629X
biznes, finanse

Autorka: wyjaśnia specyfikę nieruchomości jako obiektu prawnego i jako towaru przedstawia rynek nieruchomości jako element rynku kapitałowego i migrację kapitału pomiędzy segmentami tego rynku, omawia sposoby określania wartości nieruchomości w warunkach rynkowych, analizuje trendy, jakim podlegają rozwinięte rynki nieruchomości. przedstawia syntetycznq koncepcję rynku nieruchomości z uwzględnieniem roli interwencjonizmu państwowego, prezentuje problematykę zarządzania nieruchomościami. Podręcznik ma charakter interdyscyplinarny. Postawione przez Autorkę tezy sq ilustrowane danymi statystycznymi. Dla ułatwienia przyswajania treści, każdy rozdział zakończony jest podsumowaniem i pytaniami kontrolnymi.

ag268 | 2012-06-24
BartoszRos | 2016-03-14