Pasja i honor

Cykl: Wojownik (tom 9) | Seria: Harlequin Scarlet
Wydawnictwo: Harlequin
A Warrior's Passion
Avadoro

Szkocja, XIII wiek. Griffydd DeLanyea udał się na północ, do Diarmada MacMurdocha, aby zgodnie z poleceniem swego ojca, barona DeLanyea, nawiązać kontakty handlowe z panem włości położonych nad Zatoką Dunloch. Gdy przybył na miejsce, został przedstawiony córce Diarmada, Seonie. Młodzi z miejsca przypadli sobie do gustu. Cóż z tego, skoro, na wyraźne życzenie ojca, Seona ma zostać poślubiona Olafowi, kuzynowi norweskiego króla Haakona.

Czy miłość okaże się silniejsza niż lojalność wobec rodziny i strach przed władcą?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999