Pieśń minstrelów

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Defiant Heart
Avadoro

Normandia i Anglia, XII wiek. Normandzka księżniczka Gisele de L'Aigle jest jedynaczką. Wie, że ojciec pragnie jak najszybciej wydać ją za mąż po to, aby doczekać się przyjścia na świat dziedzica włości i tytułu. Wysyła ją do Anglii, gdzie ma zostać damą dworu królowej Matyldy, nie zważając na to, że w kraju tym trwa walka o tron pomiędzy Matyldą a Stefanem z Blois. W drodze do Londynu na...

Normandia i Anglia, XII wiek.

W drodze do Londynu na Gisele i towarzyszących jej zbrojnych napadają rabusie. Ona jedna ucieka, ale koń ją ponosi i od śmierci ratuje ją baron Brys de Balleroy. Gisele jeszcze nie wie, że ten urodziwy i szlachetny rycerz pełni sekretną misję, a co istotniejsze, odegra bardzo ważną rolę w jej życiu.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002