Maluszkowo - Na wsi

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Kolorowe i wesołe książeczki dla najmłodszych!

Kolorowe ilustracje pełne szczegółów przyciągną uwagę dzieci i zachęcą do wspólnego oglądania.

Zalety:
- Bezpieczne, zaokrąglone narożniki.
- Strony łatwe do czyszczenia.
- Poręczny format.

Choć moje dziecko już dawno wyrosło z książeczek sztywno-stronnicowych to ta seria bardzo jej się spodobała. Gdy książeczki do nas trafiły, mała od razu kazała je sobie przeczytać. Są to jednak lektury dla bardzo małych dzieci i treści do czytanie jest w nich niewiele. Mimo to moje dziecko często je ogląda i opowiada mi co w nich jest udając, że je czyta.

A więc jak już się orientujecie, seria Maluchy to książeczki dla najmłodszych. Oprócz tego, że ich szata graficzna zachwycę nie tylko małe, ale i większe dzieci. Hm... w zasadzie dorosłych także, bo mnie również bardzo się podobają. To ich ogromnym plusem jest również ciekawa i dobrze znana naszym pociechom tematyka. Seria składa się z trzech części. Pierwsza to przygody dzieci w domu, druga w przedszkolu, a trzecie na wsi. Tekst w nich jest krótki i prosty. Nawet bardzo małe dzieci bez kłopotu zrozumieją czytane opowiadania. a piękne kolorowe ilustracje zachwycą każdego brzdąca i z pewnością zajmą je na długi czas.

Książeczki...

LuizaM | 2016-10-17

Bardzo fajna seria, mój synek bardzo ją lubi, przeznaczona dla małych dzieci

Ewa318 | 2013-02-01
Anna_R | 2016-03-16