Wielka encyklopedia Koty - Zdrowie tom 5

Wydawnictwo: Dorling Kindersley
RSPCA COMPLETE CAT CARE MANUAL
zielonooka

Wielka encyklopedia Koty - to kompendium wiedzy o tych niezwykłych zwierzętach. Przyjaciele i hodowcy zgłębiają dzięki niemu wiadomości o rasach kotów, znajdą tutaj szczegółowe informacje i praktyczne porady dotyczące wszelkich potrzeb i zachowań swoich ulubieńców, a także opieki nad nimi. Dowiedzą się jak wybrać kota, co zrobić gdy puszysty ulubieniec zachoruje, jak go pielęgnować, by był szczęśliwy.

źródło opisu: okładka - opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

patrycja_wojtowicz | 2014-09-25