Sprawa Sharky'ego

Wydawnictwo: Amber
Sharky's Machine
83-7082-216-9
tombi143

Policjanci z obyczajówki w Georgii, przesłuchując taśmę z telefonicznego podsłuchu nie podejrzewają, że natrafili na ślad afery kryminalnej o międzynarodowym zasięgu. Światem przestępczym Atlanty rządzi tajemniczy gangster, któremu podlega wszystko: narkotyki i prostytucja, napady rabunkowe i morderstwa. Do walki z owym królem zbrodni staje policjant z wydziału narkotyków karnie przeniesiony do obyczajówki, Tom Sharky. Pomaga mu niedoszła, piękna call-girl.

źródło opisu: Wyd. Amber, 1993

źródło okładki: http://www.conrada11.pl/