Pulsar

Pulsar
yaoi fantasy fanfiction
komiksy
Kasaika

Rok 2982. Cały Układ Słoneczny został zasiedlony przez mieszkańców Ziemi.
W tym czasie na poszukiwanie nowej planety wyrusza załoga statku "PULSAR", której nowym członkiem zostaje Kian Mercury. Nikt jednak nie przypuszcza, że załoga znajdzie znacznie więcej niż tylko nową planetę.

yaoi, PG-15

źródło opisu: http://www.yaoi.nazwa.pl/sklep_TCD/

źródło okładki: http://www.yaoi.nazwa.pl/sklep_TCD/

Nefariel | 2013-06-09

Ten komiks jest... straszny.
Kreska jest przeraźliwie paskudna. Ani ładna, ani poprawna, po prostu przeraźliwa. Do tego treść... hm, chyba miała być śmieszna, ale nie jest. Jest głupia. Bohaterowie zachowują się jak pięciolatki, które spotkały dzieci z innego osiedla (a są kosmonautami, którzy spotkali kosmitów).
Ale najgorsze ze wszystkiego są sceny erotyczne - nie mam pojęcia, po co wciśnięte, bo przy tej kresce nie podnieciłabym się, chociażby mi grozili. Już Sensitive Pornograph było bardziej podniecające. A tyłki wyglądają jak cycki.

Kasaika | 2012-06-09
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 13 kwietnia 2012

Chociaż manga nie jest rysowana przez profesjonalną rysowniczkę, jest miła dla oka, zaś fabuła wciąga. Gwarantuje, że każdy pokocha Prikacze ! ^^

Majik-Czar | 2015-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2015