Zemsta Rinaldiego

Wydawnictwo: Harlequin
Rinaldi's Revenge
8323819955
Avadoro

Reggiano, Włochy, 1460 rok. Elena, księżna Reggiano, odmówiła poślubienia hrabiego Giovanniego, władcy Burano. Nie chodziło przy tym tylko o to, że go nie kochała. Była gotowa przedłożyć rację stanu nad szczęście osobiste. Nie chciała jednak zostać żoną okrutnika, który z żądzy władzy zamordował brata i bratanków. Odrzucając oświadczyny hrabiego, naraziła na niebezpieczeństwo księstwo....

Reggiano, Włochy, 1460 rok.

Odrzucając oświadczyny hrabiego, naraziła na niebezpieczeństwo księstwo. Zawiedziony w swych rachubach Giovanni, który chciał mieć i piękną Elenę, i Reggiano, zagroził, że użyje siły. W tej sytuacji Elena postanowiła zaangażować kondotiera Marca Rinaldiego i jego zbrojne oddziały. Nie wie, że przystojny i wojowniczy kondotier ma szczególne powody, by stanąć do walki z władcą Burano.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004