Niepokorne serce

Cykl: Rodzina Schuylerów (tom 5) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
The Wayword Heart
Avadoro

Anglia, 1926 rok. Po śmierci ojca Verena Marlowe mieszkała pod jednym dachem z Chrissie, niewiele od siebie starszą macochą, której nie lubiła za jej egoizm i podły charakter. Nie mogła opuścić domu z dwóch powodów. Po pierwsze, nie chciała zostawić przyrodniego brata, chłopca chorowitego, pod wyłączną opieką Chrissie. Po drugie, była zależna finansowo od dziadka, a ten zamierzał ją wydać za...

Anglia, 1926 rok.

Po śmierci ojca Verena Marlowe mieszkała pod jednym dachem z Chrissie, niewiele od siebie starszą macochą, której nie lubiła za jej egoizm i podły charakter. Nie mogła opuścić domu z dwóch powodów. Po pierwsze, nie chciała zostawić przyrodniego brata, chłopca chorowitego, pod wyłączną opieką Chrissie. Po drugie, była zależna finansowo od dziadka, a ten zamierzał ją wydać za kuzyna Piersa. Verena miała uczucie, że znalazła się w pułapce. Nigdy by nie przypuszczała, że tajemniczy Nicholas Allen będzie tym, który pomoże jej się wyzwolić, a także poznać smak wolności i szczęścia.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002