Pies. 10-tygodniowy kurs szkolenia

Wydawnictwo: Delta W-Z
flora i fauna

Przewodnik ułatwia budowanie zaufania między psem a szkolącą go osobą. Dzięki fotografią czytelnik może krok po kroku zapoznać się z kolejnymi etapami szkolenia. Dzięki kursowi dominujący i nieposłuszny pies zmieni się w szczęśliwego i dobrze wychowanego towarzysza. Podane metody szkolenia wynikają ze znajomości zachowań psa i uwydatniają przy tym znaczenie pochwał i nagród. Każde postępowanie z psem jest wyjaśnione w sposób prosty i obrazowy.