Zbrodnicza intryga

Cykl: Dumne i piękne (tom 3) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
A Scandalous Marriage
Avadoro

Anglia, okres regencji. William i June pobrali się z miłości i stworzyli zgodną i kochającą się parę. Do pełni szczęścia brakowało im jedynie dziecka. William zapewniał żonę, że upragniony potomek z czasem się pojawi. Jednak June odczuwała niepokój, zwłaszcza że od ślubu minęły już trzy lata. Zmienne nastroje June przybierają na sile, gdy w Londynie zjawia się Constance Bingham, dawna, nadal...

Anglia, okres regencji.

Zmienne nastroje June przybierają na sile, gdy w Londynie zjawia się Constance Bingham, dawna, nadal atrakcyjna narzeczona Williama. Korzysta z każdej okazji, by zbliżyć się do męża June, która w końcu daje się ponieść zazdrości...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

julietta | 2016-10-20
Przeczytana: 19 października 2016

To moje pierwsze spotkanie z tą autorką. Sięgnęłam po nią bo szukałam podobnych książek do tych które pisze Mary Balogh. Zaczęłam czytać pełna nadziei że faktycznie znalazłam coś równie dobrego, ale zawiodłam się.
Naiwność June i jej jawna głupota pod koniec historii tylko mnie irytowała. Podobnie najmłodsza siostra June i książę.
Historia miała potencjał. Szkoda.

Ines | 2017-02-20
Na półkach: Przeczytane, 2017