Gra w sekrety

Cykl: Dumne i piękne (tom 4) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
The Rake and the Rebel
Avadoro

Anglia, okres regencji. Gloria i Edgar Meredithowie szczęśliwie wydali za mąż starsze córki. W domu, z rodzicami, pozostała najmłodsza latorośl, i to jej przyszłość spędzała Meredithom sen z powiek. Sylvie bowiem za nic nie chciała być układną debiutantką, skromną i wdzięczną panną na wydaniu. Była samowolna, miała szalone pomysły, marzyła o przygodach i podróżach. W końcu napytała sobie biedy. W dodatku zraziła do siebie jedynego człowieka, który mógł jej pomóc, Adama Townsenda, markiza Rockingham.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

Amoretta | 2015-05-11
Na półkach: Ulubione
Przeczytana: 11 maja 2015

Sylvie to śliczna dziewczyna z XIX wiecznej Anglii, której rodzice marzą o wydaniu ostatniej latorśli za mąż. Upatrzyli już narzeczonego - sąsiada, który jest synem przyjaciół. Niestety nie wiedzą o nim wielu złych rzeczy. Wie to Sylvie i namawia przyjaciela aby ją poślubił uciekając do Szkocji. W drodze do Szkocji spotykają Adama Towsenda, niegdysiejszego starającego się o rękę Sylvie, która wtedy miała 16 lat. Teraz ma 22, jest dorosła i uświadamia sobie, że nie może poślubić przyjaciela. Zawracają do domu. Jakież jest utrapienie Sylvie, gdy w okolicy pojawia się Adam. Musi mu wytłumaczyć, że nie jest żadną panią Vince, a nadal panną Meredith. Nieoczekiwanie Adam zostaje jej obrońcą...Kolejna książka która porywa w świat Jane Austin.

adzikck15 | 2017-08-16
książek: 1960