JUŻ PRAWIE JESTEM TATą. - Stephen Giles

Wydawnictwo: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna "ADAM"
poradniki

zrobiłeś to a twoja partnerka jest w ciąży. Teraz wszystko, co masz do roboty, to odprężyć się, odpoczywać i czekać na gratulacje rodziny i przyjaciół, prawdaa Otóż nie. Nieprawda. Nagle wszystko zaczyna się kręcić wokół niej, a ty jesteś przesunięty na linię boczną, mając przed sobą perspektywę dziewięciu długich miesięcy zagubienia i zniknięcia w jej wciąż powiększającym się cieniu. Ta książka

Adam Kopeć | 2012-07-16

Twoja żona jest w ciąży i co teraz?

Jak to jest kiedy dowia­du­jesz się, że Twoja żona jest w ciąży? Uczu­cia mogą być różne. Zależy przede wszyst­kim od Ciebie.

Ja się ucie­szy­łem. A dokładną histo­rię Ste­phena Gilesa znaj­dziesz w książce Już pra­wie jestem tatą

Już o tym pisa­łem, ale napi­szę jesz­cze raz. Moja żona w ciąży jest. To 3 mie­siąc. Dla­tego czy­tam takie książki jak Już pra­wie jestem tatą Ste­phena Gilesa.

Dla taty jest mniej

Ksią­żek z punktu widze­nia ojca jest mniej, niż z per­spek­tywy mamy. Tą dosta­łem aku­rat na imie­niny. Czy­tam ją dla sie­bie i przy oka­zji dla żony. Takie zacie­śnia­nie więzi. Nasz dzi­dziuś w brzu­chu jesz­cze nie słu­cha, więc jemu będę czy­tał póź­niej, ale to już nie długo. Podobno to dobrze wpływa na dzieci.

Ja jestem na początku podróży przy kobie­cie w ciąży. Ste­phen Giles już swoją podróż prze­żył i wła­śnie ją opi­suje. Wszyst­kie rado­ści i nie­pew­no­ści jakie miał po drodze.

Wszy­scy sku­piają się na niej

Nie ma co...

arianna25 | 2013-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2013

swietnie się czyta, dowcipnie napisana, warto przeczytać nawet, kiedy jestes kobietą, aby zobaczyć z jakimi dylematami boryka się przyszły tata

Marcin Sikora | 2013-08-11
książek: 1921