10 przykazań dla silnych kobiet

Wydawnictwo: Kos
6 (9 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Ta niewielka książka pomaga kobietom stawić czoła codzienności. Przedstawione tutaj 10 przykazań to filary zdrowego poczucia własnej wartości. Chronią one przed fałszywą skromnością, przed nadmiernym uzależnieniem od harmonii, przed &„,syndromem bycia miłym&”,, oraz pomagają przyjmować życie swobodniej, osiągać sukcesy i cieszyć się nimi bez wyrzutów sumienia

kamies | 2013-10-26
Przeczytana: 26 października 2013

To jedna z tych książek, która może zachwycić jeśli trafi na czytelnika, który aktualnie jej potrzebuje i nudzić, jeśli akurat czujemy się pewni siebie. Mnie ani nie nudziła, ani nie zachwyciła chociaż trafiłam na nią w odpowiednim momencie. Cieszę się, że ją przeczytałam bo myślę, że zawiera wiele cennych uwag i porad. Nie ma w niej żadnego "lania wody" i zbędnego "filozofowania". Konkretne przykłady i porady i za to u mnie duży plus.

Szybko czyta się, podręczna książeczka dla osób chcących poprawić swoje relacje ze światem.
Dzięki niej możemy dowiedzieć się o sobie więcej, np. co robimy źle w kontaktach interpersonalnych i jak to naprawić.

witkowska77 | 2015-11-02
angie | 2015-03-19