Sudety
978-83-7546-001-8
Sudety, góry, przyroda
Subconscientia

Unikatowa publikacja łącząca w sobie zalety przewodnika turystycznego, albumu i atlasu. Jest to jedyna w swoim rodzaju wszechstronna prezentacja, która pozwoli spojrzeć na pasmo Sudetów z zupenie innej perspektywy. Na 90 stronach atlasu, obejmujących całe pasmo górskie, wybrano ponad 300 najbardziej interesujących obiektw. Każdej stronie atlasowej towarzyszą opisy i fotografie wyróżnionych na mapach miejsc. W pracach nad książką uczestniczyli uznani specjaliści - przewodnicy górscy, krajoznawcy i geografowie. Szczegółowe mapy turystyczne, zgodne z systemem GPS, opracował zespół doświadczonych kartografów. Integralną czcią książki są fotografie oddające niepowtarzalny charakter opisywanych miejsc.

źródło opisu: www.travel4u.pl/8438,przewodniki,Sudety.html

źródło okładki: www.travel4u.pl/8438,przewodniki,Sudety.html