Kamień przebaczenia

Wydawnictwo: W drodze
Healing Stones
literatura piękna
dasza

Jak uleczyć świat po zdradzie? To pytanie wprowadza czytelnika w świat niezwykłej fabuły, ale także w przestrzeń chrześcijańskich wartości. Nancy Rue i Stephen Arterburn - spółka autorska znanej powieściopisarki i terapeuty – stworzyli niezwykłą opowieść, w której problemy namiętności, zdrady, grzechu, potępienia i pokuty zostały ujęte z podwójnej perspektywy. Poznajemy punkt widzenia...

Nancy Rue i Stephen Arterburn - spółka autorska znanej powieściopisarki i terapeuty – stworzyli niezwykłą opowieść, w której problemy namiętności, zdrady, grzechu, potępienia i pokuty zostały ujęte z podwójnej perspektywy. Poznajemy punkt widzenia narratorki i głównej bohaterki, Demitrii, a także jej mentora – doświadczonego terapeuty Sally’ego, który sam skrywa wielką traumę.

NANCY RUE, powieściopisarka, napisała ponad 100 książek, osiągając w sumie milionowe nakłady. Jest znaną, często obecną w mediach prelegentką. Mieszka z rodziną w Lebanon w stanie Tennessee.

STEPHEN ARTERBURN, terapeuta, jest założycielem i przewodniczącym New Life Ministries, największego w USA stowarzyszenia zajmującego się pomocą psychologiczną i duchową. Jest znaną postacią medialną. Ma na swoim koncie ponad 60 tytułów, z których wiele stało się bestsellerami. Książka Mężczyźni i ich sekrety (W drodze 2007) cieszy się dużym powodzeniem w Polsce.

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/okladki/20090527092657_Kamien-Black-front.jpg

andria | 2014-06-20
Przeczytana: czerwiec 2014

Bardzo wartościowa książka. Ukazuje problem zdrady i przebaczenia. Mówiąca o tym, że najtrudniej jest przebaczyć samemu sobie...

dasza | 2012-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2012

Książka daje do myślenia, polecam szczególnie tym, którzy mają problem z wybaczaniem innym i sobie.