Ekonometria i statystyka przestrzenna

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Szczerze imponuje mi trafność i pełność opisu w tej pracy. W żadnym innym jezyku nie wydano w postaci książkowej dotąd tak pełnego opracowania omawianych funkcji pozwalających zastosowaa metody ekonometrii i statystyki przestrzennej w praktyce. Książke można z pożytkiem wykorzystać nie tylko w opracowaniach ekonomicznych, ale także w innych naukach, takich jak: ekologia, kriminologia, politologia, czy epidemiologia, w których również analizuje się dane regionalne.