Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała

Autor:
wydawnictwo
KE Liber
poradniki
typ
papier
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Nie potrzebujesz odsysania tłuszczu ani chirurgii plastycznej, żeby zmienić swoje ciało.Potrzebujesz dwóch tygodni! Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała,to metoda łącząca w sobie dietę orazplan ćwiczeń fizycznych. System pozwala schudnąć w ciągu czternastu zaledwie dni, pomaga też poprawić rzeźbę mięśni. Skuteczność tego, dopracowanego w każdym szczególe systemu, amerykańscy telewidzowie mogli obserwować na ekranach swoich telewizorów. W skład Nowojorskiego Systemu Radykalnej Przebudowy Ciała wchodzi: Radykalna dieta: znakomita kombinacja diety z ćwiczeniami fizycznymi. Plan żywienia na dwa tygodnie, dzień po dniu, tak że zawsze wiadomo co jeść, kiedy jeść i jak sprawić, żeby organizm spalał tłuszcz i budował mięśnie nawet wtedy, kiedy nie ćwiczysz.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Joanna | 2014-01-10
libra | 2010-11-25

Bestseller drugiej Rzeczpospolitej
Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Arthur Conan Doyle
    156. rocznica
    urodzin
    Być może nie świecisz jak słońce, ale potrafisz wyprowadzić z mroku. Niektórzy ludzie, sami pozbawieni geniuszu, posiadają niezwykłą moc budzenia go w innych. Chcę powiedzieć, drogi przyjacielu, że jestem ci bardzo zobowiązany.
  • John Flanagan
    71. rocznica
    urodzin
    Muszę to sobie zapamiętać, na wypadek, gdyby kiedyś zaczęło mnie to obchodzić.
  • Andy Andrews
    56. rocznica
    urodzin
    Możesz robić co chcesz, możesz dokonać wszystkiego, czego pragniesz. Nigdy nie brakuje Ci pieniędzy, a czas nie jest Twoim wrogiem. Jeśli naprawdę chcesz dokonać w życiu czegoś wielkiego, może ci brakować jedynie pomysłu. Czas i pieniądze to tylko kwestia odpowiedniej perspektywy.
  • Mikołaj Chylak
    40. rocznica
  • Gérard de Nerval
    207. rocznica
    urodzin
    Przede mną wisiał na ścianie zegar wiejski, a na zegarze – ptak, który zaczął mówić jak osoba żywa. Pomyślałem, ,że dusza mojego przodka mieszka w tym ptaku; lecz nie więcej zdziwiła mnie jego mowa i sposób wypowiadania się, jak to, żem się widział przeniesiony o jeden wiek wstecz. Ptak mówił mi o o... pokaż więcej
  • Michał Markowski
    59. rocznica
  • Victor Hugo
    130. rocznica
    śmierci
    - Nicponiu! Skradłeś mojej żonie całusa! - Ja? Niech mnie pan zrewiduje!
  • Krzysztof Boruń
    15. rocznica