Lubimyczytać.pl to:
ponad 667 tys. recenzji
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała

Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała

Autor:
wydawnictwo
K.E. Liber
poradniki
typ
papier
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Nie potrzebujesz odsysania tłuszczu ani chirurgii plastycznej, żeby zmienić swoje ciało.Potrzebujesz dwóch tygodni! Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała,to metoda łącząca w sobie dietę orazplan ćwiczeń fizycznych. System pozwala schudnąć w ciągu czternastu zaledwie dni, pomaga też poprawić rzeźbę mięśni. Skuteczność tego, dopracowanego w każdym szczególe systemu, amerykańscy telewidzowie mogli obserwować na ekranach swoich telewizorów. W skład Nowojorskiego Systemu Radykalnej Przebudowy Ciała wchodzi: Radykalna dieta: znakomita kombinacja diety z ćwiczeniami fizycznymi. Plan żywienia na dwa tygodnie, dzień po dniu, tak że zawsze wiadomo co jeść, kiedy jeść i jak sprawić, żeby organizm spalał tłuszcz i budował mięśnie nawet wtedy, kiedy nie ćwiczysz.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Joanna | 2014-01-10
libra | 2010-11-25