Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała

Wydawnictwo: KE Liber
0 (0 ocen i 0 opinii)
poradniki

Nie potrzebujesz odsysania tłuszczu ani chirurgii plastycznej, żeby zmienić swoje ciało.Potrzebujesz dwóch tygodni! Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała,to metoda łącząca w sobie dietę orazplan ćwiczeń fizycznych. System pozwala schudnąć w ciągu czternastu zaledwie dni, pomaga też poprawić rzeźbę mięśni. Skuteczność tego, dopracowanego w każdym szczególe systemu, amerykańscy telewidzowie mogli obserwować na ekranach swoich telewizorów. W skład Nowojorskiego Systemu Radykalnej Przebudowy Ciała wchodzi: Radykalna dieta: znakomita kombinacja diety z ćwiczeniami fizycznymi. Plan żywienia na dwa tygodnie, dzień po dniu, tak że zawsze wiadomo co jeść, kiedy jeść i jak sprawić, żeby organizm spalał tłuszcz i budował mięśnie nawet wtedy, kiedy nie ćwiczysz.

Sklep

• Oddech smoka. Morderstwa na Sodermalmie
  • Włoska symfonia
  • Próżna
  • Elementarz współczesny
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Tango dla oprawcy

7,38 (16 ocen i opinii)
Elementarz współczesny
Anna Boboryk

8 (2 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Mściciel
Mariusz Wollny

7,67 (15 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Joanna | 2014-01-10
libra | 2010-11-25