Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała

Wydawnictwo: KE Liber
0 (0 ocen i 0 opinii)
poradniki

Nie potrzebujesz odsysania tłuszczu ani chirurgii plastycznej, żeby zmienić swoje ciało.Potrzebujesz dwóch tygodni! Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała,to metoda łącząca w sobie dietę orazplan ćwiczeń fizycznych. System pozwala schudnąć w ciągu czternastu zaledwie dni, pomaga też poprawić rzeźbę mięśni. Skuteczność tego, dopracowanego w każdym szczególe systemu, amerykańscy telewidzowie mogli obserwować na ekranach swoich telewizorów. W skład Nowojorskiego Systemu Radykalnej Przebudowy Ciała wchodzi: Radykalna dieta: znakomita kombinacja diety z ćwiczeniami fizycznymi. Plan żywienia na dwa tygodnie, dzień po dniu, tak że zawsze wiadomo co jeść, kiedy jeść i jak sprawić, żeby organizm spalał tłuszcz i budował mięśnie nawet wtedy, kiedy nie ćwiczysz.

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Etta i Otto i Russell i James
  • Pół świata
  • Sekret Sonji
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Nie ma nieba
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • 450 stron
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Oddam ci słońce

7,5 (6 ocen i opinii)
Sekret Sonji
Åsa Hellberg

7,75 (4 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8 (9 ocen i opinii)
Nie ma nieba
Jolanta Kosowska

8,57 (7 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
450 stron
Patrycja Gryciuk

8,14 (7 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

Ekspozycja
Remigiusz Mróz

8,4 (5 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Joanna | 2014-01-10
libra | 2010-11-25