Na walizkach. Emigranci pokolenia X. Poradnik dla młodych profesjonalistów wyjeżdżających za granicę

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Wielu młodych ludzi, pochwyconych w wir szybkiej kariery, wiążącej się coraz częściej z podróżowaniem i przenoszeniem do różnych krajów świata, mieszka i pracuje za granicą, często kosztem ważnych więzi międzyludzkich i poczucia przynależności. Margaret Malewski, międzynarodowy trener i emigrantka pokolenia X w oparciu o doświadczenia własne i kolegów oferuje bezcenne rady tym, którzy podejmują wyzwania poza granicami swoich krajów.

Agata | 2015-08-04
Przeczytana: 18 sierpnia 2015