Rozwój sfery proroczej

Wydawnictwo: W Wyłomie
978-83-89634-81-8
religia
Wiola

Mało jest przywódców w Kościele, którzy mieliby tyle do powiedzenia na temat służby proroczej z perspektywy pastora jak Mike Bickle. Przez pewien okres był pastorem dla kilku niezwykle obdarowanych proroków i z tych relacji, które nie zawsze były łatwe i przyjemne wyrasta przesłanie tej książki. Niezwykle mądra, bardzo praktyczna i zachęcająca lektura dla wszystkich, którzy chcą zgłębić temat posługi proroczej w Kościele.

źródło okładki: W Wyłomie

Malina | 2014-12-16