Co przyniesie dzień

Tłumaczenie: Renata Jarda
Seria: Romantyczne Chwile
Wydawnictwo: Pol-Nordica
jagarkar

Alicja zostaje sama. Zdradzona przez narzeczonego postanawia jak najszybciej zapomnieć o przeszłości. Przenosi się do innego miasta, gdzie znajduje pracę i mieszkanie, i rozpoczyna nowe życie - bez marzeń i złudzeń. Nie zamierza już nigdy wiązać się z mężczyzną. Czy jednak odmówi najprzystojniejszemu w mieście chłopakowi, który właśnie zaproponował jek spotkanie?

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2004

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Pami | 2013-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2013

Dwie historię które wydają się niemożliwe a jednak prawdopodobne.
Dla mnie były zbyt przesłodzone. Akcja wolno się rozwija,a gdy wkońcu się rozwinie następuje jej szybki koniec.

Iwona | 2014-09-05
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, Mbooki
Przeczytana: 05 września 2014

Dwa krótkie opowiadania o miłości od pierwszego wejrzenia. Styl opowiadań raczej poprawny, czyta się przyjemnie. Treść ani zaskakującą ani wciągająca, ale tych kilku chwil poświęconych na przeczytanie owych opowiadań nie uznaję za stracone.

ewka | 2016-02-09
Anthos | 2014-05-11