Podróże małe i duże. Niezwykłe gry i zabawy dla dziewczyn

Tłumaczenie: Aleksandra Kułan
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jedność dla Dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Girls' Holiday book. Crammed full of puzzles, games and activities, so you can have the best holiday ever!
978-83-7660-054-3
dla dziewczyn, gry, zabawy, rozrywka

Książka tryska poczuciem humoru i jest kopalnią wesołych pomysłów. Zamieszczone w niej gry i zabawy są idealne na wakacje i wycieczkę, na słońce i deszcz! Z nią nikt nie marudzi, wszyscy miło i beztrosko spędzają czas! Skierowana jest do wszystkich dziewczyn, które będą świetnie się bawić, spędzając czas na wesołych grach, pomysłowych kwizach i zaskakujących zgadywankach. Powinni sięgnąć po...

Skierowana jest do wszystkich dziewczyn, które będą świetnie się bawić, spędzając czas na wesołych grach, pomysłowych kwizach i zaskakujących zgadywankach. Powinni sięgnąć po nią rodzice, wychowawcy i opiekunowie kolonii- wszyscy organizujący dzieciom wolny czas!

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2010

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id...»

Już niedługo wakacje, a więc długo oczekiwany wypoczynek. Niektóre dzieciaki spędza ten czas w domu, inne wyjadą do rodziny lub na kolonie. Tak czy inaczej jest to okres beztroski i lenistwa. Czasem jednak podczas wyjazdu dzieciaczkom brakuje pomysłu jak ten wolny czas spędzić. Pomocna może być więc ta niewielka książeczka.

Podróże małe i duże to pozycja kierowana głównie dla nieco starszych dziewczynek. Moja córeczka jest zdecydowanie na nią jeszcze za mała. Ale jestem pewna, że za kilka lat będzie nią zachwycona. W środku znajdziemy bowiem przeróżne zabawy, pomysły, gry, łamigłówki itp. Czyli wszystko to co skutecznie zabija nudę sprawia, że wyjazd jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Już na samym początku autorka wymienia kilka bardzo ciekawych zabaw, które umilą nam długą podróż bez względu na to czy jesteśmy w samochodzie, autokarze, pociągu czy samolocie. W każdym w tych miejsc nadają się w sam raz. I przyznam się, że żadnej z nich nie znałam ;)

A dalej? Oj, czego tam nie...

Sandia07 | 2016-05-11
Anna_R | 2016-03-16