Anastazja

978-83-7722-408-3
nastolatka, teatr, tajemnica
literatura piękna
Kamila

Anastazja jest kochającą teatr licealistką. Nie ma zbyt wielu znajomych, ponieważ nie może pozwolić sobie na drogie rozrywki, a co więcej ma ciągle awanturującego się ojca alkoholika. W drodze do teatru z nowym scenariuszem, dziewczyna traci przytomność i trafia do szpitala. Dowiaduje się, że zapadła na bardzo ciężką chorobę. Tego samego dnia przy szpitalnym łóżku zauważa tajemniczego...

W drodze do teatru z nowym scenariuszem, dziewczyna traci przytomność i trafia do szpitala. Dowiaduje się, że zapadła na bardzo ciężką chorobę. Tego samego dnia przy szpitalnym łóżku zauważa tajemniczego staruszka, który wysyła ją w podróż do Piekła, Czyśćca i Nieba, aby Nastka nauczyła się, jak należy żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym ją światem...

źródło opisu: www.zaczytani.pl

źródło okładki: www.zaczytani.pl

Dorota | 2019-09-18
Przeczytana: 18 września 2019

Bardzo krótka, a zarazem głęboka książka o dziewczynie, która poznaje życie po życiu. Jest bardzo ciekawie napisana i bardzo szybko się ją czytało. Fabuła skupia się tylko na jednym wątku, więc skupiamy się tylko na głównej bohaterce.
Osobiście takiej pozycji nie czytałam, więc nie mogę jej porównać. To z pewnością historia, podczas której bohaterka się uczy o różnych dalszych drogach i z pewnością te wnioski ma przyjąć czytelnik, co powoduje, że mamy ograniczone pole widzenia.

Wiktoria | 2012-12-07
Przeczytana: 25 listopada 2012

Bardzo mi się podobała polecam

guru012 | 2012-08-07

Niesamowita historia i może tak jak zostało napisane w jednej z recenzji, postać głównej bohaterki jest płaczliwa i nieco niedojrzała emocjonalnie, ale nie przeszkadzało mi to. Wręcz miało w sobie pewien urok. Pozdrawiam

viola2777 | 2012-07-25

Przeczytałam zanim jeszcze została wydana. Milena-młoda, obiecująca piętnastoletnia autorka, dzięki której przeżyłam fantastyczne chwile przy lekturze. Książka pochłania bez reszty a przy okazji i wzrusza. Niesamowita gorąco polecam