Przeskoczyć przez ogień

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Osiedle zagadek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit Press
koń, osiedle, dzieci
rowena77

Trzeba pomóc Bucefałowi. Koniecznie! Bo czy ukochany koń Agnieszki zasłużył sobie na to, aby trafić do rzeźni? Z pewnością nie! W sprawę włączają się Marcin i Krzysiek, przyjaciele Agnieszki. Ale to wcale nie jedyna zagadka, z jaką przyjdzie się zmierzyć paczce z Ćwierklańca. Na horyzoncie pojawia się bowiem tajemniczy mężczyzna, z którym spotyka się mama Agnieszki, a wspólnemu przyjacielowi...

Ale to wcale nie jedyna zagadka, z jaką przyjdzie się zmierzyć paczce z Ćwierklańca. Na horyzoncie pojawia się bowiem tajemniczy mężczyzna, z którym spotyka się mama Agnieszki, a wspólnemu przyjacielowi naszych bohaterów nagle giną klucze od domu...

To opowieść o zagadkach, ale także o prawdziwych problemach do rozwiązania. O tym, jak dorośli i dzieci muszą się nauczyć żyć razem.

źródło opisu: Akapit Press

źródło okładki: Akapit Press

penny | 2015-03-29
Przeczytana: 02 kwietnia 2015

Dzieciom się z pewnością spodoba :)

juliamitus | 2014-07-23

Lekka, przyjemna opowieść.