Franklin i książka z biblioteki

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bardzo Duże Litery, Czytamy z Franklinem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Debit
Franklin's library book
978-83-7167-500-3
Laobeth

Na podstawie postaci stworzonych przez Paulette Bourgeois i Brendę Clark. Nowa seria przygód dobrze znanego dzieciom zielonego żółwia, występującego w kilkudziesięciu pozycjach książkowych, w animowanym serialu telewizyjnym oraz w kilku pełnometrażowych filmach. W tej serii każda książka zawiera pełną przygodę Franklina i jego przyjaciół, tyle że przedstawianą w skrócie i opisaną łatwym...

Na podstawie postaci stworzonych przez Paulette Bourgeois i Brendę Clark.

Nowa seria przygód dobrze znanego dzieciom zielonego żółwia, występującego w kilkudziesięciu pozycjach książkowych, w animowanym serialu telewizyjnym oraz w kilku pełnometrażowych filmach. W tej serii każda książka zawiera pełną przygodę Franklina i jego przyjaciół, tyle że przedstawianą w skrócie i opisaną łatwym językiem. Proste zdania i nieskomplikowane słowa to zachęta dla dziecka, które właśnie uczy się czytać. Przedszkolaki mają doskonałą okazję, by zacząć naukę czytania ze swoim ulubionym bohaterem, a sześciolatki i starsze dzieci zapewne przeczytają łatwy tekst samodzielnie. W tej serii ukazano przygody znane dzieciom z telewizji, jednak zawsze w nieco zmienionej wersji – bez niespodzianki nie byłoby przecież zabawy.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2007

źródło okładki: wydawnictwo DEBIT

InessaMaximova | 2016-05-14

Otrzymałam bodajże jako najlepsza czytelniczka, gdy byłam w trzeciej klasie szkoły podstawowej :) Miła książka, część mojego dzieciństwa. Często powtarzam, że moje dzieciństwo składało się z trzech części. Hanna-Barbera, Franklin i Martynka.

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Madllena | 2017-06-15
ForeverYoung | 2017-04-26