Lekcje ze stumilowego lasu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ze skarbczyka Walta Disneya". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Lesson From the Hundred Acre Wood
83-237-1572-6
Kubuś Puchatek, Stumilowy las
rowena77

Nauka poszła w las? Oczywiście w Stumilowy. Zostawiła szkolne ławki i tablicę. Powiedziała: - Cześć głuptasy! - i wyszła z klasy. Dlaczego powiedziała "głuptasy", nie wiemy. Może dlatego, że ławki i tablica zostawały zawsze w tej samej klasie na drugi rok? A może tak się jej po prostu do rymu powiedziało? Znudziła ją szkolna proza i chciała się pobawić rymami. Najważniejsze mądrości przekazała potomności w zdaniach do zapamiętania, oznaczonych gwiazdkami.

źródło opisu: Egmont

źródło okładki: www.merlin.pl

MałaPisareczka | 2015-05-23
Przeczytana: 23 maja 2015

Jestem pewna, że nie ma osoby w naszym kraju, która nie znałaby postaci Kubusia Puchatka. Żółciutki, grubiutki miś w czerwonej bluzeczce to postać już kultowa i choć wymyślony i wykreowany prawie cały wiek temu przez A.A.Milne, a następnie nieco zmieniony przez wytwórnię Disneya, nadal bije rekordy popularności w coraz to nowszych bajkach - zarówno telewizyjnych, jak i książkowych. Dzięki temu możemy cieszyć oczy i serce nową książką z serii Disneya Kubuś i Przyjaciele!

"Kubuś i lekcje ze Stumilowego Lasu" to jedna z trzech książek, które w tym miesiącu wchodzą na polski rynek dzięki wydawnictwu Egmont. Już dziś pod lupę wzięłam jedną z nich! Zainteresowana samym tytułem oraz możliwą treścią z największą przyjemnością otworzyłam pierwszą stronę oraz zostałam z Kubusiem i Przyjaciółmi do samego końca! [...]

Tak oto rozpoczyna się historia opowiadana przez Wandę Chotomską, ciągnąca się przez ponad dwieście stron - stron kolorowych, zapełnionych szczęściem, radością, którą...

Basia | 2013-11-13
Przeczytana: 09 listopada 2013

Chyba wolę tradycyjnego Kubusia Milne. Chotomską uwielbiam i wiem, że ona tylko opowiada/tłumaczy słowa autorki. Odnoszę wrażenie, że wierszyki/piosenki są stworzone strasznie na siłę. Ciągłe powtórzenia, nieciekawe rymy. Nieee, to nie dla nas.

Moriuchi | 2013-05-21
Lucy | 2013-05-04