Szkodniki i choroby roślin

Wydawnictwo: Arkady
poradniki

Kolejna książka z serii Fachowe rady. Zwięzły przewodnik pomocny w identyfikacji i zwalczaniu szkodników oraz chorób roślin ozdobnych, warzyw i owaców. Jest zwięzłym, niezwykle użytecznym poradnikiem. Napisana została przez ekspertów od szkodników i chorób roślin. Zawiera praktyczne informacje dotyczące zwalczania szkodników i chorób roślin. Omawia różne grupy roślin od warzyw i kwiatów ogrodowych, po storczyki i rośliny wodne. Przedstawia także pożyteczne owady.