Niewidzialna gra. Babilon

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niewidzialna gra". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kościuszko
978-83-934169-1-2
dla młodzieży
justi

Dariusz Procny został porwany w niewytłumaczalny sposób do przestrzeni internetu. Najprawdopodobniej stoją za tym twórcy serwisu: Babilon. Na ratunek rusza poszukiwawcza grupa specjalna złożona z cheruba Rafaela i człowieka, Michała Gaśnego. Gdzie tak naprawdę trafią nasi bohaterowie? Kim jest ta, która dołączy do ich zespołu? Czy zdołają odnaleźć Procka i wyrwać go ze śmiertelnych niebezpieczeństw oraz diabelskich pułapek? Trzeba się spieszyć, bo czasu jest niewiele, a Babilon zagarnia już cały świat.

źródło opisu: www.kosciuszko.org.pl

źródło okładki: www.kosciuszko.org.pl

Marta | 2014-11-13

Swietna i wciagajaca! Bardzo dobry pomysl na wplecenie religii w nowoczesnosc. Razem z synem jestesmy wciagnieci w lekture i zaraz zaczynamy kolejna:-) Polecam:-)

justi | 2012-06-04
Przeczytana: 06 czerwca 2012

Uwspółcześniona wersja Księgi Daniela.

kuba1711 | 2017-12-28
Mikian | 2017-07-19