Jurodiwi-święci głupcy

Tłumaczenie: Katarzyna Dudek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Madonna House". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
978-83-7604-142-1
religia
Ania

Catherine Doherty, przyjeżdżając do Kanady jako rosyjski uchodźca, przeszczepiła na nowy grunt dziedzictwo rosyjskiego chrześcijaństwa. W książce o tytule zaczerpniętym z jej ojczystego języka - Jurodiwi, 'święci głupcy' - dzieli się z czytelnikami swoją wizją pełnego zawierzenia Chrystusowi. Zaprasza nas do tego, abyśmy szeroko otworzyli drzwi naszych serc dla Pana Miłości i stali się głupcami dla Niego, tak jak On uczynił to dla nas. „Jeśli ktoś spośród was mniema, że jest mądry na tym świecie, niech się stanie głupim, by posiadł mądrość. Mądrość bowiem tego świata jest głupstwem u Boga” (1 Kor 3, 18–19).

źródło opisu: http://www.wkb-krakow.pl/index.php?s=karta&id=957

źródło okładki: http://www.wkb-krakow.pl/index.php?s=karta&id=957